top of page

Rodzinny Integracyjny Klub Malucha "Parkowe Skrzaty" może być pierwszym krokiem dla Maluchów w drodze do naszego Przedszkola Integracyjnego "Parkowe Skrzaty" (kliknij).

Obie placówki są zlokalizowane w centrum pięknego miasta Skawina (woj. małopolskie).

Oferujemy 10-cio godzinną opiekę nad maluszkami od 1 roku życia, rodzinną atmosferę oraz domowe posiłki. Bardzo dbamy o radość naszych dzieci, ale także o ich brzuszki i spokojny sen.

Klubik Malucha został utworzony z  wielką pasją pedagogiczną i dobrym rozumieniem potrzeb dzieci od maluszków po nastolatków. Znajduje się on w spokojnej i cichej dzielnicy Starej Skawiny, w domu z dużym ogrodem. Zapewniamy dzieciom zabawę w ogrodzie, spacery oraz opiekę przemiłych, młodych Nauczycielek. Panie te są świetnie przygotowane do opieki nad najmłodszymi, z pasją i radością spędzają czas z Podopiecznymi.

Maluszki wzbogacają swoje umiejętności poprzez obcowanie z innymi dziećmi, ale także podczas zajęć:

• Kółku artystycznym

• Kółku muzycznym

• Kółku zajęć rytmizujących

• z językiem angielskim

• a także innych, jak np.

• Spotkania z psem terapeutycznym, Topslem

Organizujemy spotkania rodzinne, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz wycieczki, w przy ciepłej pogodzie - ogrodowe spotkania przy grillu.

Serdecznie zapraszamy! U nas możecie Państwo ze spokojem pozostawić Wasze Maluchy. Świadectwem naszych starań oraz poziomu kompetencji pracowników są opinie innych zadowolonych Rodziców zarówno z Klubu Malucha, jak i z Przedszkola.

Polecamy i zapraszamy całe Rodziny do powstającego

• Centrum Rozwoju Rodziny "INKLUZJA",

położonego na I pietrze w budynku Integracyjnego Przedszkola "Parkowe SKrzaty",

przy ul. Zamkowej 14A w Skawinie.

Zapewniamy tam pomoc specjalistów, m.in:

psychologa

mediatora

pedagoga specjalnego

logopedy

fizjoterapeuty i innych, wg. zapotrzebowania.

Rejestracja:

Tel: 690654504

Email: biuro.przedszkole@op.pl

to Services
to Work

Galeria zdjęć:

Kontakt z nami:

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Rodzinny Klub Malucha

"Parkowe Skrzaciki"